OZsova

Mgr. Lucia Kováčiková – Lucia – profesionálna športovkyňa , reprezentantka , karatistka , trénerka , podnikateľka , cestovatelka a turistka

 

Lucia vyštudovala Filozofickú fakultu UMB v odboroch jazyky (francúzsky a slovenský jazyk), a popri tom sa externe venovala aj štúdiu trénerstva. Momentálne sa popri svojej práci profesionálneho trénera v projekte TRÉNERI V ŠKOLE, zastrešovanom úradom vlády SR, venuje ak trénovaniu deti a mládeže karate vo veľmi úspešnom bystrickom klube ŠK CMK BB. Zároveň však pôsobí aj ako trénerka dospelých v Loca štúdiu, kde svoje pracovné portfólio rozšírila aj o diagnostiku a poradenstvo v oblasti zdravia a výživy. Lucia je v svojej práci zanietená, o čom svedčí aj jej neustále vzdelávanie sa a navštevovanie rôznych kurzov a seminárov, či už v oblasti trénerstva, alebo výživy.


– Medzi jej hobby okrem karate patria všetky aktívne športy, ale srdcu najbližšia je jej turistika a tanec, ktorému sa prednedávnom začala venovať o čosi aktívnejšie. Ale vždy keď môže rada vycestuje za novými zážitkami, turistikou ci vedomosťami kdekoľvek do blízkeho okolia, či zahraničia .

 

Motto: “ Pokúsme sa zanechať tento svet o trochu lepší než aký bol, keď sme naňho prišli.“ —  Robert Baden-Powell

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram