GoŠpo

Športový tábor pre deti a mládež

GoŠpo je tábor pre deti a mládež vo veku 6-14 rokov. Ide o týždeň plný zábavy a športu pod odborným dohľadom kvalifikovanej trénerky a jej pomocníkov. 

Kedy?

11.7. - 17.7.2021

Kde?

Sport Resort SLOVENKA

Pre koho?

Deti od 6 do 14 rokov

Cena?

239€

Perfektné leto v prírode

Športové dobrodružtvá čakajú

"Tento projekt sme sa rozhodli realizovať kvôli nášmu pozitívnemu vzťahu k športu, aktívnemu a zdravému životnému štýlu, kt. by sme aj touto formou chceli posúvať a odovzdávať ďalším generáciám."
Aďka a majka
Organizátori

Ako je riešené ubytovanie?

Ubytovanie s plnou penziou bude zabezpečené v komplexe Sport Resort Slovenka, kde sa každoročne organizujú rôzne tábory, sústredenia a pod. Z hľadiska kapacity a kvality poskytovaných služieb spĺňa toto zariadenie všetky predpoklady pre detské aktivity.

Máme pripravené pekné ceny

Hoci v tábore nám nepôjde o meranie výkonov jednotlivých detí, či ich tímov, ako správnu motiváciu však určite odmeníme 🙂 

Čo všetko je v cene?

Cena tábora na 6 nocí a 7 dní  je 239 eur. Poplatok zahŕňa plnú penziu, občerstvenie 2 x denne, ubytovanie, program 24/7, táborové tričko, ceny do súťaží.

Dá sa použiť poukaz na ubytovanie?

Ak to umožní legislatíva v čase konania sústredenia, je možné uplatniť poukaz na ubytovanie. Epidemiologické požiadavky, testy, prehlásenia a pod., budeme upresňovať vzhľadom na aktuálnu situáciu v júli 2021 (  v dostatočnom predstihu ). 

Storno poplatok

V prípade odhlásenia zo sústredenia 15 dní pred konaním (a menej)  vyplýva povinnosť platby registračného/storno poplatku vo výške 50 eur.

Adresa tábora

Sport Resort Slovenka, Moštenica 159

Kontaktné hodiny

10:00 – 16:00
Pondelok – Piatok

Kontaktujte nás

Telefón: 0908272509

E-mail: 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram